Właściciele aut z otwieranym dachem, czyli popularnych kabrioletów mogą skorzystać z usługi profesjonalnej impregnacji poszycia dachowego. Salon Kamiński Auto Spa & Detailing oferuje zabieg impregnacji, która odbywa się przy pomocy dedykowanego środka, gwarantującego długotrwały efekt niezależnie od warunków atmosferycznych.

W efekcie dach typu cabrio zyskuje skuteczną ochronę przed:

  • wilgocią i przeciekaniem,
  • szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego (UV),
  • kwaśnym deszczem,
  • ptasimi odchodami,

Co więcej, wskutek wykonania zabezpieczenia, dach kabrioletu otrzymuje specjalną powłokę hydrofobową. A to oznacza brak możliwości wnikania wilgoci do wnętrza pojazdu. Oprócz tego, impregnacja dachu cabrio Zator to także czyszczenie poszycia oraz dbałość o każdy detal jak na salon autodetailingu przystało.

Zabezpieczenie dachu kabrioletu

Korzystając z oferty naszego salonu, można zlecić usługę specjalistycznego zabezpieczenia dachu w swoim kabriolecie, aby móc czerpać radość z jazdy niezależnie od pory roku i pogody. Kabriolety mają swój wyjątkowy urok, dlatego każdy właściciel stara się dbać o jego najważniejszy element, czyli składany lub zdejmowany dach. Wilgoć oraz intensywne opady deszczu są prawdziwą zmorą dla posiadaczy aut typu cabrio. Ale na szczęście można nie tylko cieszyć się jazdą z wiatrem we włosach, ale również skutecznie pozbyć się zmartwień, kiedy pada deszcz.

Wszystko dzięki zabezpieczeniu dachu kabrioletu, które wykonuje się przy użyciu specjalistycznych preparatów tworzących efektywną warstwę hydrofobową. W rezultacie dach samochodu pozostaje szczelny i odporny na wodę nawet podczas największych opadów. Co ciekawe, wykonanie zabiegu impregnacji dachu to także możliwość dokładnego wyczyszczenia tkaniny, aby znów zyskała pierwotny wygląd i właściwości. Wielu kierowców docenia kompleksowość usługi, ponieważ przy jednej wizycie mogą mieć i elegancki wygląd, i skuteczną ochronę przed wodą.

Usługa czyszczenia i impregnacji dachu cabrio

Podobnie jak i inne usługi z zakresu detailingu, także impregnacja dachu w kabrioletach wymaga wiedzy i umiejętności. Tutaj nie ma miejsca na błąd czy niedopatrzenie, ponieważ zaniechanie oznacza zalanie samochodu i jego zawilgocenie, co może wyrządzić poważne i kosztowne w usunięciu szkody.

W pierwszej kolejności wykonujemy dokładne sprawdzenie poszycia dachowego wraz z konstrukcją, aby ocenić jego stan i znaleźć ewentualne ubytki czy przetarcia. Pozwala to na określenie zakresu dalszych prac. Następnie przechodzimy do pieczołowitego osuszenia i odkurzenia tkaniny z pyłu i zanieczyszczeń, które wniknęły w jej strukturę. Pieczołowite wyczyszczenie dachu z brudu, mchu i wszelkich zanieczyszczeń wpływających negatywnie na wygląd dachu i jego parametry. Po tych czynnościach możemy ocenić stan przemakalności poszycia, robiąc test. Jeśli tkanina nie była impregnowana, to najczęściej wylana woda wniknie, a nawet przesiąknie, zostawiając plamę na powierzchni. To znak, że impregnacja jest niezbędna, aby móc komfortowo korzystać z pojazdu.

Następnie przechodzimy do czyszczenia poszycia dachowego za pomocą profesjonalnego produktu, który aplikujemy na kolejne strefy materiału. Po tym zabiegu usuwamy powstały brud oraz czekamy na pełne wyschnięcie poszycia dachu. Kiedy tkanina wyschnie, zabieramy się za część najważniejszą, czyli impregnację dachu cabrio Zator za pomocą dedykowanego środka, który dzięki pieczołowitej aplikacji zapewni właściwości ochronne oraz estetyczny wygląd.

Gdzie zlecić impregnację dachu cabrio?

Salon autodetailingu Kamiński Auto Spa & Detailing Zator posiada szeroką paletę usług, które odpowiadają na potrzeby zgłaszane przez właścicieli różnego rodzaju pojazdów, w tym kabrioletów. Dobrze wiemy, że troska o auto musi opierać się nie tylko na zaufaniu, ale i kompleksowym działaniu. Do tego liczy się sprawdzony i doświadczony zespół fachowców, który radzi sobie nawet z najtrudniejszymi realizacjami. W efekcie osoby zgłaszające się do nas zyskują więcej, ponieważ dbamy o każdy detal i robimy wszystko, aby klienci byli zadowoleni z realizacji.