Oferta salonu Kamiński Auto Spa & Detailing jest kompleksowa i obejmuje ręczne mycie pojazdu Zator. To idealny wybór dla osób, które nie mają warunków lub czasu na mycie swojego auta, dlatego wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom i oferujemy detailingowe mycie samochodu z dbałością o każdy szczegół. Usługa jest wieloetapowa, aby z należytą starannością zadbać o każdą powierzchnię karoserii i nie tylko. Efektem ręcznego mycia auta jest czysty i świeży pojazd, który wyróżnia się na ulicy.

Bezpieczna myjnia ręczna

Mówi się, że najlepsza jest myjnia bezdotykowa, ponieważ nie ściera powłoki lakierniczej oraz pozwala szybko, tanio i dość skutecznie umyć samochód. To wszystko prawda, ale tylko pod warunkiem, że chodzi o szybkie opłukanie auta z niewielką ilością kiepskiej jakości detergentu. Wtedy wystarczy tylko wziąć dyszę myjki, pomachać w różnych kierunkach i sprawa załatwiona.

Jednak z prawdziwym myciem nie ma to nic wspólnego, a zwłaszcza detailingowym, ponieważ brak tu dokładnego wyczyszczenia wszystkich najważniejszych zakamarków, gdzie zbiera się najwięcej uciążliwych zanieczyszczeń. Co ważne, środki dostępne na masowych myjniach to zwykle najtańsze produkty na rynku, które są zwyczajnie nieskuteczne, a mogą nawet doprowadzić do uszkodzenia lakieru. Z kolei o regulacji ciśnienia wody, suszeniu czy nałożeniu warstwy zabezpieczającej w zasadzie nie ma mowy. Efekt takiego zabiegu jest zwykle krótkotrwały i niezbyt estetyczny. Warto pamiętać, że nieumiejętne obchodzenie się z myjką wysokociśnieniową może uszkodzić warstwę ochronną (powłoka ceramiczna czy wosk), a nawet lakier – a ten we współczesnych autach jest nadzwyczaj delikatny.

Dlatego znacznie lepszym pomysłem będzie wybór myjni ręcznej Zator w profesjonalnym salonie detailingowym, gdzie fachowcy umyją pojazd z należytą starannością, umiejętnie czyszcząc poszczególne strefy karoserii i nie tylko. To dobry sposób, aby bezpiecznie umyć auto, zwłaszcza jeśli posiada powłokę ceramiczną lub wosk. Natomiast stosowanie wyselekcjonowanych i atestowanych środków myjących jest gwarantem prawidłowej ochrony lakieru, reflektorów felg czy elementów z tworzyw sztucznych. Myjnia ręczna jest odpowiednia dla każdego auta – nowego i starego, luksusowego i kompaktowego, modnego i klasyka. Tajemnica tkwi w doświadczeniu personelu, doborze specyfików oraz świadomym obchodzeniu się ze specjalistycznym sprzętem myjącym.

Mycie ręczne pojazdu w Kamiński Auto Spa & Detailing

Dobra pielęgnacja samochodu wymaga od jego właściciela tego, aby regularnie odwiedzał profesjonalną myjnię. To miejsce, gdzie spece od autodetailingu zrobią wszystko w kierunku estetycznego, a zarazem atrakcyjnego wyglądu auta. Już samo mycie może pomóc, aby przywrócić pierwotny blask lakieru.

Standardowa usługa ręcznego mycia składa się z 8 faz:

 • aplikacja aktywnej piany i czyszczenie karoserii;
 • kontrolowane płukanie myjką wysokociśnieniową;
 • mycie właściwe dedykowanym preparatem;
 • odświeżenie felg, nadkoli, błotników, progów i wnęk drzwi;
 • aplikacja hydrowosku;
 • nałożenie dressingu na opony;
 • suszenie auta z wydmuchiwaniem szczelin.

Każdy etap oznacza delikatne i precyzyjne usuwanie zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc. Do pielęgnacji auta używane są kosmetyki najwyższej jakości, podobnie jak narzędzia i materiały mające bezpośredni kontakt z lakierowaną powierzchnią karoserii pojazdu.

Mycie ręczne i nie tylko – pakiet korzyści usług dodatkowych

Wielu kierowców nie ma świadomości, że samo mycie może być niewystarczające. Salon Kamiński Auto Spa & Detailing Zator dba o pojazd każdego klienta, oferując usługi dodatkowe, które sprawią, że auto wreszcie pozbędzie się mankamentów wynikających z codziennej eksploatacji. Dlatego przy okazji wizyty na ręczne mycie pojazdu Zator, warto skorzystać z takich zabiegów detailingowych jak:

 • woskowaniepojazdu,
 • regeneracjareflektorów,
 • polerowanieizabezpieczeniefelg,
 • ozonowanie.

Każdy z nich może być wykonany jeszcze tego samego dnia, więc nie ma obaw o pozostawienie auta na kilka dni. Łącząc kilka usług pielęgnacyjnych, można uzyskać niesamowity efekt, który zachwyci każdego posiadacza pojazdu.