Oferta naszego salonu odpowiada na niemal wszystkie potrzeby pasjonatów motoryzacji – dlatego nie mogło w niej zabraknąć profesjonalnego przyciemniania szyb metodą bezinwazyjną. Dzięki dostępności tej usługi, jesteśmy w stanie w sposób bezpieczny przeprowadzić zabieg nałożenia folii przyciemniającej na szyby praktycznie każdego samochodu. Bardzo dużą zaletą tej metody są względnie niskie koszty, co przekłada się na wysoką dostępność usługi dla posiadaczy pojazdów z różnych segmentów. Efekt – każdy z nich może cieszyć się z profesjonalnego przyciemnienia szyb w korzystnej cenie.

Czy przyciemnianie szyb metodą bezinwazyjną jest bezpieczne?

Jeśli można odpowiedzieć w trzech słowach, to będą one brzmiały następująco: oczywiście, że tak! Najważniejszą rzeczą jest bezpieczeństwo dla kierowcy, pasażerów oraz elementów samochodu. Aplikacja specjalistycznej folii na szyby odbywa się metodą bezinwazyjną, a to oznacza, że nie może być mowy o żadnym demontażu tapicerki, wycinaniu czy ingerencji w karoserię lub elementy wyposażenia. Poza tym, zastosowanie tej metody to duża oszczędność czasu i pieniędzy, co bezpośrednio przekłada się na korzystną cenę dla klienta.

Jeśli usługa dotyczy aut luksusowych czy unikatowych, to nie ma obaw o żadne uszkodzenia, ponieważ aplikacja folii przebiega szybko i nie ingeruje w newralgiczne elementy poszycia, a to bardzo ważne dla niejednego właściciela czerech kółek. Co istotne, nałożenie folii przyciemniającej metodą bezinwazyjną pozwala zwiększyć ochronę szyb przed drobnymi zarysowaniami, co pozwala zachować nienaganną estetykę pojazdu.

Zgodnie z prawem

Wiele osób zastanawia się, czy przeprowadzenie zabiegu zmniejszenia przejrzystości szyb jest legalne. Wbrew obiegowym opiniom, okazuje się, że jak najbardziej. Co więcej, fachowcy z naszego salonu doradzą każdemu klientowi, aby operacja z zakresu pielęgnacji, ochrony i detailingu przebiegała nie tylko w zgodzie ze sztuką, ale i polskim prawem. To zasługa naszej strategii, którą realizujemy od lat. Z doświadczenia wiemy, iż tylko markowe produkty posiadające stosowne certyfikaty i atesty są w stanie spełnić najwyższe standardy jakościowe. A to przekłada się na wysoki poziom bezpieczeństwa, o którym mowa w przepisach ruchu drogowego i nie tylko. Dlatego też usługa przyciemniania szyb wykonywana w naszym salonie to gwarancja profesjonalnie wykonanej pracy poparta doświadczeniem w branży oraz bieżącym monitorowaniem surowych wymogów w zakresie bezpieczeństwa pojazdów uczestniczących w ruchu drogowym.

Przyciemnianie szyb to komfort

Nie da się ukryć, że nałożenie folii przyciemniającej metodą bezinwazyjną przekłada się na wyższy komfort użytkowania samochodu, zwłaszcza w porze letniej czy podczas wyjazdów do krajów o gorącym klimacie. Bardzo dużą zaletą przeprowadzenia zabiegu jest lepsza widoczność podczas słonecznej pogody, a także mniejsze zmęczenie oczu. Folia przyciemniająca, którą aplikujemy na szyby posiada specjalne filtry zatrzymujące przenikanie wybranych frakcji fal promieniowania słonecznego (m.in. UV i IR). W rezultacie wnętrze samochodu nie nagrzewa się tak bardzo, jak przy zwykłych szybach i nie jest tak szkodliwe. To zaś zapewnia wydajniejsze działanie klimatyzacji i nieco mniejsze zużycie paliwa w czasie podróży. Natomiast obecność filtra antyrefleksyjnego pozwala uniknąć irytujących odblasków, które często oślepiają pasażerów.

Metoda bezinwazyjna przyciemniania szyb – korzyści

Niewątpliwą zaletą tej metody jest brak wykonywania czasochłonnych czynności demontażu, wcinania czy ingerencji w nadwozie. W całym procesie przyciemniania szyb liczy się efekt – zarówno ten wizualny, jak i praktyczny. Mowa przede wszystkim o bardzo dobrej ochronie przed słońcem tapicerki oraz elementów wykonanych z tworzyw sztucznych. Zaaplikowana folia skutecznie zmniejsza i hamuje negatywny wpływ promieniowania słonecznego. Dzięki temu wnętrze pojazdu w połączeniu z odpowiednią pielęgnacją powinno zachować świeży wygląd przez wiele lat, pomagając przy tym utrzymać wyższą wartość auta.

Inną zaletą stosowania przyciemnianych szyb jest zachowanie prywatności. Znajduje to zastosowanie zawsze, kiedy przewozi się drogie przedmioty. Również pasażerowie docenią komfortową podróż pozbawioną ciekawskich spojrzeń z zewnątrz. A to wszystko jest możliwe dzięki szerokiej ofercie usług detailingowych dostępnych w salonie Kamiński Auto Spa & Detailing Zator.